Gmina Ciepielów: nowe inwestycje za 12,8 mln złCzas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

Gmina Ciepielów z umowami o wartości ponad 12,8 miliona złotych.

10 marca 2023 r. w Urzędzie Gminy Ciepielów doszło do podpisania umów o łącznej wartości 12 867 375,00 zł. Inwestycje dotyczą budowy stacji ujęcia wody w Starym Ciepielowie (3 059 350,00 zł) i w Świesielicach (3 256 150,00 zł), budowy sieci wodociągowej Świesielice-Drezno wraz z modernizacją drogi asfaltowej Świesielice-Anusin-Drezno (3 416 050,00 zł) oraz poprawy efektywności energetycznej budynku szkoły podstawowej w Bąkowej wraz z zagospodarowaniem terenu i budową infrastruktury sportowej (3 135 825,00 zł).

Przy podpisywaniu umów byli obecni:

– ze strony Gminy Ciepielów: Wójt Gminy Artur Szewczyk, radni gminy Ciepielów na czele z przewodniczącym Rady Gminy Waldemarem Czaplą, Witoldem Chojakiem, Tomaszem Nowotnikiem, Ewą Nizińską, Renatą Szczodrą, Konradem Wnukowskim oraz uczniowie szkoły podstawowej w Bąkowej na czele z przewodniczącą Rady Rodziców Iwoną Dróżdż oraz dyrektorem szkoły Anną Kozieł.

– inwestorów reprezentowali Joanna Dróżdż z firmy DEVELOPMENT z Makowca i Michał Michalski z firmy INSTALNIKA z Warszawy.

Dzieci w Bąkowej będą miały ponad standardowe warunku nauczania, dla wszystkich mieszkańców gminy zwiększymy zabezpieczenie w wodę pitną o 50%, co jest szczególnie ważne przy 100% zwodociągowaniu gminy.

– czytamy na stronie Urzędu Gminy w Ciepielowie.

W uroczystości podpisania umów w Gminie Ciepielów wziął udział także senator, wiceminister Obrony Narodowej Wojciech Skurkiewicz.

Źródło: UG w Ciepielowie.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.