#GaszynChallenge – Zbiórka dla Zosi! – Football Academy Lipsko!Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

GaszynChallenge – to nowa forma pomagania, która zalała Internet. Każdy uczestnik za wykonanie zadania wpłaca 5 zł na konto wyznaczone w challengu, a za brak udziału 10 zł.

Tym razem wspieramy malutką Zosię z Niszczyc w województwie mazowieckim, która choruje na SMA. Dziewczynka ma 5 miesięcy i jedyną pomocą jest bardzo droga terapia.

Poprzez kolejne nominacje jest nas coraz więcej i bardzo dobrze! Świetna zabawa dla uczestników, a ogromna pomoc potrzebującym!

Pamiętajmy… Pomaganie jest fajne!

Jest moc!

#GaszynChallenge ⚽💙Ściągnięci z wakacji 😉Rodzina Football Academy Lipsko przyjmuje wyzwanie i pompujemy dla Zosi 💙 dziękujemy za nominacje Tesco Lipsko 😊#GaszynChallengeDo wykonania zadania i wspólnego czynienia dobra nominujemy: 1. EBART Jacek Michalec 2. Powiślanka Lipsko KibiceZasady:1. Nominowani muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów. 2. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł. Jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł.Czas na wykonanie zadania to 48 godzin – powodzenia 🤗Link do zbiórk dla Zosihttps://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia#WartoPomagać ⚽💙

Opublikowany przez Football Academy Lipsko Wtorek, 14 lipca 2020

Link do zbiórki: #GaszynChallenge

Źródło: Football Academy Lipsko.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.