Dzień Kadeta w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą – zdjęciaCzas czytania: < 1 minutę
II Dzień Kadeta w Zespole Szkół w Solcu nad Wisłą
II Mazowieckie Młodzieżowe Zawody Formacji Mundurowych

1 czerwca 2024 r. w Zespół Szkół w Solcu nad Wisłą odbył się II Dzień Kadeta oraz II Mazowieckie Młodzieżowe Zawody Formacji Mundurowych.

Organizatorami zawodów strzeleckich byli: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Komenda Powiatowa Policji w Lipsku oraz Zespół Szkół w Solcu nad Wisłą, który kształci nieprzerwanie od 2006 roku uczniów w klasach mundurowych.
Patronat honorowy nad zawodami objął Starosta Lipski – Jerzy Pasek.
Patronem szczególnym w realizacji tego przedsięwzięcia była Fabryka Broni „Łucznik” Radom Sp. z o.o.

Zespół Szkół w Solcu nad Wisłą:

Tak wspaniałej, przygotowanej z rozmachem imprezy plenerowej w naszej szkole dawno nie było. Rok temu z inicjatywy dyrektora Zespołu Szkół w Solcu nad Wisłą pana Marcina Węgłowskiego odbył się po raz pierwszy Dzień Kadeta obchodzony w gronie naszej szkolnej społeczności, w czasie którego miało miejsce strzelanie na szkolnej strzelnicy. Tym bardziej jesteśmy dumni, że w tym roku impreza nasza przybrała tak duże rozmiary. Organizatorami zawodów strzeleckich byli: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Komenda Powiatowa Policji w Lipsku oraz Zespół Szkół w Solcu nad Wisłą, który kształci nieprzerwanie od 2006 roku uczniów w klasach mundurowych.
Zobacz zdjęcia na profilu szkoły:

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.