Dzielnicowy w Krępie Kościelnej walczy z patologią!Czas czytania: < 1 minutę

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Lipsku asp. Karola Mazurkiewicza.

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest ograniczenie spożywania alkoholu w rejonie sklepów w miejscowości Krępa Kościelna oraz ograniczenie gromadzenia się młodzieży na parkingu przy kościele w miejscowości Krępa Kościelna.

W związku z powyższym, dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym

Asp. Karol Mazurkiewicz jako dzielnicowy obsługuje następujące miejscowości na terenie gminy Lipsko:

Babilon, Borowo, Boży Dar, Daniszów, Długowola Druga, Długowola Pierwsza, Gruszczyn, Helenów, Jakubówka, Jelonek, Józefów, Konstantynów, Kostusin, Krępa Górna, Krępa Kościelna, Krępa Wólka, Leopoldów, Lipa Miklas, Lucjanów, Małgorzacin, Maruszów, Poręba, Rafałów, Rokitów, Sewerynów, Śląsko, Tomaszówka, Urbany, Walentynów, Wiśniówek, Władysławów, Zofiówka, Kolonia Wola Solecka, Gołębiów, Huta, Katarzynów, Leszczyny, Maziarze, Ratyniec, Szymanów, Wola Solecka Pierwsza, Wola Solecka Druga, Wólka Dąbrowska, Wólka Krępska.

Kontakt do dzielnicowego KPP w Lipsku asp. Karola Mazurkiewicza:

Źródło: KPP w Lipsku.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.