Druhowie pod choinką znaleźli wiele prezentów
23 grudnia do jednostki OSP Jawor Solecki trafiło wyposażenie od darczyńców.

Firma VARTA zadbała o źródło zasilania nowych latarek, przekazując bardzo duży pakiet akumulatorków AA i AAA wraz z ładowarką. Akumulatorki będą wykorzystane także w innym wyposażeniu jednostki, przede wszystkim w fantomach, w których jednorazowe baterie na skutek częstej eksploatacji szybko się zużywały.

Przedsiębiorstwo WESEM dostarczyło komplet 3 lamp roboczych, które niebawem zostaną zamontowane na samochodzie pożarniczym jednostki. Lampy te znajdą zastosowanie podczas działań ratowniczo-gaśniczych nocą, zapewniając oświetlenie pola pracy wokół samochodu. Podniesie to znacząco bezpieczeństwo oraz komfort pracy strażaków.

Hurtownia instalacyjna armatury wodnej, kanalizacyjnej i gazowej CETEL wsparła jednostkę, przekazując klucz uniwersalny do skrzynek elektrycznych i gazowych, klucz uniwersalny do łączników i hydrantów nadziemnych oraz profesjonalny klucz do hydrantów podziemnych. Klucz uniwersalny do skrzynek elektrycznych i gazowych, umożliwi szybkie i bezproblemowe otwieranie zamków różnego typu. Zaś nowe, bardzo wysokiej jakości klucze do armatury wodno-pianowej i hydrantów zastąpią stare, zużyte, które do tej pory były wykorzystywane podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

Źródło: OSP Jawor Solecki.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.