Dni Solca nad Wisłą 2022Czas czytania: 2 min.

Burmistrz Marek Szymczyk i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Solcu nad Wisła serdecznie zapraszają 3 lipca na koncert i festyn „Solec nad Wisłą z kulturą za pan brat”, czyli Dni Solca nad Wisłą.

Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 8.30 od „Wyścigu pod krawatem”. Będzie to nic innego, jak wspólne odkrywanie zakątków przyrodniczych Solca nad Wisłą w formie II edycji Wyścigu Nordic-Walking, ale z pewnym urozmaiceniem.

Następnie festyn przeniesie się do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie o godzinie 16. odbędzie się wernisaż wystawy „Moje pola pejzażu”, na której pokazane zostaną fotografie Andrzeja Łady.

Główna część wydarzenia rozpocznie się o godzinie 16.30. Wtedy też odbędzie się oficjalne otwarcie imprezy, podczas których burmistrz Marek Szymczyk powita mieszkańców oraz zaproszonych gości. Po krótkich przemówieniach przyjdzie pora na występy artystyczne.

Już o godzinie 17. na scenie przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury rozpocznie się koncert „Zbóje”.

To nie koniec muzycznych wrażeń. O godzinie 19. swój koncert rozpocznie gwiazda wieczoru – zespół Poparzeni Kawą Trzy.

Na zakończenie na scenie pojawi się zespół „Golden Flash”.

Warto dodać, że przez cały dzień na placu przy MGOK odbywać się będzie festyn rodzinny z przeróżnymi atrakcjami. Będą zabawy z animatorami i liczne stoiska kół gospodyń wiejskich, ma których będzie można skosztować przepysznych regionalnych wyrobów kulinarnych.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta i Gminy w Solcu nad Wisłą oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Solcu nad Wisła przy współfinansowaniu z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Solcu nad Wisłą; Echo Dnia.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam szukać nieprawidłowości

Nasza ankieta

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.