Disco Polo i moc konkursów w Chotczy
Wójt Gminy Chotcza zaprasza na Piknik Rodzinny pn. „Bliżej Natury”, który odbędzie się 7 sierpnia 2022 r.

Piknik rozpoczną zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Chotcza – zainteresowani są proszeni o zgłoszenie chęci udziału do Skarbnika Koła Wędkarskiego „Filar” pod nr telefonu: 695 503 477.

Z kolei podczas głównej części Pikniku, w namiocie Koła Gospodyń Wiejskich „Tymienianki” odbędzie się Quiz o KGW i zwyczajach ludowych, zadedykowany dla najmłodszych uczestników Pikniku. Ponadto „Tymienianki” przygotują mnóstwo atrakcji dla małych i dużych m.in.: samodzielna dekoracja gofrów, naleśników, przygotowanie zdrowych deserów i koktajli. Dla pozostałych uczestników wydarzenia, odbędzie się promocja książki kucharskiej KGW połączona z degustacją staropolskiej kuchni.

Natomiast dla dzieci zostaną zorganizowane zabawy, atrakcje oraz przygotowane darmowe dmuchane zjeżdżalnie.

Podczas Pikniku nie zabraknie także nauki, bowiem zaprezentowane zostaną zasady udzielania pierwszej pomocy, które staną się źródłem wiedzy o ludzkim życiu.

Organizatorzy zapraszają także na Konkursy, które zorganizowane będą w ramach Pikniku Rodzinnego i przyczynią się do rozwoju więzi i integracji międzypokoleniowej, wzrostu świadomości dzieci i młodzieży na temat: bezpiecznych zachowań, popularyzacji wiedzy o Gminie Chotcza, środowisku naturalnym, pobudzenia wyobraźni i rozwijania uzdolnień manualno-kreatywnych.

Zachęcamy do uczestnictwa w konkursach, które będą przede wszystkim świetną zabawą, w ramach której wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody.

Uczestników Pikniku Rodzinny umili dodatkowa, niesamowita kabaretowa i muzyczna rozrywka: Góralski Kabaret „Truteń”, Zespół Systematic, Discoboys oraz gwiazda wieczoru Playboys.

Przypominamy, że mecz Wisły Chotcza z Klubem Sportowym z Makowa, w ramach  rundy Pucharu Polski, który miał się odbyć w dniu 7 sierpnia 2022 roku od godziny 11.00 do 13.00, odbył się w 6 sierpnia 2022 roku o godzinie 18.00 na boisku szkolnym Publicznej Szkoły Podstawowej w Chotczy.

Źródło: Urząd Gminy w Chotczy.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*