Darmowe audiobooki w bibliotece w ChotczyCzas czytania: < 1 minutę

Biblioteka Publiczna w Chotczy podpisała porozumienie bibliotek biorących udział w projekcie Legimi – Konsorcjum Mazowieckie, uzyskując tym samym dostęp do 250 000 tytułów zgromadzonych na platformie Legimi.

Aby założyć konto należy wejść na stronę http://www.legimi.pl/mazowieckie/ i wpisać otrzymany kod. Następnie należy założyć bezpłatne konto w Legimi (podając nazwę użytkownika i adres e-mail, na który zostanie przesłany przez Legimi link aktywacyjny, w który należy kliknąć). Aby rozpocząć korzystanie z bazy na urządzeniu mobilnym, należy pobrać bezpłatną aplikację Legimi dostępną na iOS, Android, Windows oraz Windows Phone. Od momentu aktywacji kodu i utworzenia konta użytkownik może bezpłatnie korzystać z dostępu do e-booków i  audiobooków, dodając na półkę wybrane pozycje. Wypożyczanie jest całkowicie darmowe. Czytelnik może wypożyczyć dowolną liczbę książek w ramach otrzymanego kodu.

Kody są wydawane wyłącznie osobom zapisanym do naszej biblioteki, po uprzedniej aktualizacji danych osobowych. Użytkownik w danym miesiącu może otrzymać jeden kod z miesięcznym okresem ważności od momentu aktywacji. Kod musi być aktywowany w miesiącu jego pobrania. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa.

W celu uzyskania indywidualnego kodu należy zgłosić się do biblioteki (ilość kodów jest ograniczona). Kontakt (mail: bibl.chotcza@wp.pl i tel. 48/ 377 30 63).

Nasz sondaż. Zagłosuj

Burmistrz ma romans z urzędniczką. Czy w takiej sytuacji powinni pracować w jednym urzędzie?

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam szukać nieprawidłowości

2 Komentarze

  1. Wcale aż takie w zasięgu ręki nie są, w bibliotece w Lipsku od conajmniej 1.5 roku kodów się nie można doprosić bo ciągle brakuje ,bo limit się skończył…

    • Jasne, że dają kilka kodów żeby się wypromować ale szkoda, ze te kilka są często po znajomości…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.