Czas na grę w otwarte karty. Oto, co musi znaleźć się na Twojej stronie internetowejCzas czytania: 2 min.
Listen to this article

Posiadasz już profesjonalnie zaprojektowaną stronę firmową? Czas na wyposażenie portalu w kilka najważniejszych informacji. W tym artykule zdradzamy, co dokładnie powinna zawierać witryna, na której możesz oprzeć codzienną sprzedaż. Zastosuj się do podanych tutaj wskazówek i traf prosto w konsumenckie serca Klientów.

Zaprezentuj się z najlepszej strony. Przedstaw swoją firmę oraz jej ofertę

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małe przedsiębiorstwo sprzedażowe na obrzeżach, czy też renomowaną firmę usługową na terenie miasta Kraków lub innych największych miejscowości, za obowiązek powinieneś wziąć dokładne zaprezentowanie oferty i historii marki na stronie WWW. Wyczerpując temat zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, pozytywnie wpłyniesz na Klienta. Mowa tutaj o jego odczuciach. Mimo powszechnie zauważalnego pędu i oszczędzaniu dosłownie każdej sekundy, zdecydowany na podjęcie decyzji konsumenckiej internauta z pewnością spędzi kilka minut nad dokładnym zweryfikowaniem tego kim jesteś i w jaki sposób możesz mu pomóc.

Stopka kontaktowa, czyli absolutny must have podczas projektowania stron WWW

Bez tego elementu, prowadzona przez Ciebie firmowa strona internetowa będzie jedynie metodą zaprezentowania oferty. Jeżeli już przyciągniesz uwagę potencjalnego partnera biznesowego, warto dać mu możliwość skontaktowania się z Tobą lub dedykowanymi do obsługi Klienta pracownikami. Co więcej, odkrycie podstawowych danych teleadresowych zwiększa wiarygodność marki. Nawet w oczach najbardziej wymagających internautów. Doświadczeni specjaliści z firmy AFTERWEB słusznie zauważają również zasadność instalacji modułu formularzy kontaktowych. To niezwykle prosty sposób na komunikację. Taki aspekt powinien być uwzględniany w każdym pakiecie usług na projektowanie nowoczesnych stron internetowych!

Stworzenie osobnej zakładki z danymi teleadresowymi oraz formularzem kontaktowym to bez wątpienia obowiązek przy tworzeniu firmowych portali zgodnych ze standardami SEO oraz UX. Rekomendujemy również instalację modułu formularzy kontaktowych na każdej sprzedażowej podstronie. W ten prosty sposób zauważalnie zwiększasz szansę na konwersję w postaci uzyskania leada sprzedażowego”.

Źródło: afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-stron-www/krakow/

Realizujesz konkretną usługę? Koniecznie pochwal się efektami swojej pracy!

Wykonane realizacje to element, który został zarezerwowany wyłącznie dla firm usługowych. Na wyobraźnię potencjalnego Klienta, z całą pewnością pozytywnie wpłynie możliwość obserwowania realnych efektów wykonywanej przez Ciebie pracy. To niewielki dodatek, dzięki któremu możesz zyskać zaufanie setek internautów, wyszukujących konkretnych usług w sieci. Warto więc umieścić na firmowym portalu dedykowaną zakładkę z galerią zdjęć dotychczasowych realizacji. Nic tak nie przekonuje Klientów, jak możliwość bliższego zapoznania się z usługami w sieci.

Artykuł promocyjny.

Catering Zacisze


 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.