Burmiszcz utracił kontrolę nad sobą? Przerażające sceny!Czas czytania: 3 min.

Wprawdzie ustawa o samorządzie gminnym nie przewiduje wobec burmiszcza reperkusji prawnych w postaci pozbawienia go mandatu za nieodpowiednie zachowania czy porażające słowa, ale bez najmniejszego nawet cienia wątpliwości, konsekwencję powinni wyciągnąć wyborcy.

Według świadków to był niekontrolowany festiwal buty i zuchwałości w wykonaniu burmiszcza Ciepielowa i jego świty, głównie z powodu kontrowersyjnych i wulgarnych wypowiedzi.

Pytanie: na jakiej podstawie dyrektorzy szkół i przedszkoli jeżdżą na spotkania wyborcze Szewczyka? Czy nielegalnie finansują jego kampanię wyborczą?

Mieszkańcy, którzy z zażenowaniem wsłuchiwali się w pyskówki burmiszcza nie pozostali obojętni na nikczemne słowa i zachowania. Wyrazili swój sprzeciw.

Jeden z uczestników spotkania spytał czy takie zachowanie wynosi się z domu (nie wierzymy, żeby Pan burmiszcz tak kajał nauki rodziców)?. 

Burmiszcz obecny (tak naprawdę wójt jednak) zarzucał konkurentowi likwidację latarni (yhm…), likwidację placu zabaw (yhm…),  zwolnienia nauczycieli (yhm…) i inne niestworzone rzeczy.

Burmiszcz, który od dawna prezentuje jedynie słuszny w jego ocenie kierunek i który wyparł się swojej partii (PiS).Szczytem bezczelności obecnego burmiszcza ( czyli wójta) były insynuacje używające słowa “KALEKA”.

Zawsze znajdzie sie takie dziecko co tupie i wrzeszczy bo inne dzieci też chcą się tam bawić

– napisała jedna z użytkowniczek Facebooka.

Jak to możliwe, że lekarza, którego wszyscy lubili i szanowali nazwał przekrętem? Lekarze mieli poważanie wśród mieszkańców a dzisiaj co mamy? SZOK!

– pyta czytelniczka?

Fakt jest taki, że Pani kierowniczka ZOZ w Ciepielowie zarabia więcej niż dyrektor szpitala w Lipsku!! Dlaczego? Za zwolnienie dobrych lekarzy? 


Pan obecny “burmiszcz” przywiózł nawet emerytów z innych miejscowości. Tak jak PiS zwozi na swoje spotkania tylko osoby mu klaskające

 – pisze nam czytelniczka.

Arturze, serio? Jak bardzo możesz się zniżyć kolego? Kiedyś byłeś takim fajnym chłopem. Powiedz! To dla żony, która chce być żoną burmiszcza? Ploty chodzą takie. Wiesz?

Relacja jednego z czytelników:

Witam.Chciałam zainteresować Państwa dzisiejszym spotkaniem Pana Marcina Ulikowskiego, kandydatem na burmistrza w Ciepielowie, organizowanym w OSP Bielany, o godzinie 18. Próbuje Państwa zachęcić, aby mogli się Państwo i mieszkańcy przekonać o bucie, braku kultury osobistej i braku kultury w dialogu u obecnego włodarza Ciepielowa, Pana Szewczyka.
Dokładnie na wczorajsze spotkanie w Antoniowie przybył obecny wójt wraz ze swoją świta, czyli obecna Radą Gminy i dyrekcja ZS w Ciepielowie, twierdząc, że będzie wszędzie jeździł do lokali gminnych, bo to są jego lokale i czuję się w nich jak w domu.Przyszłemu kandydatowi nie dawał dojść do głosu, negował wszystko co mówił kontrkandydat, do tego stopnia, że jeden z zainteresowanych wstał, głośno powiedział, że przyszedł wysłuchać propozycji kandydata na burmistrza, ale odnosi wrażenie, że to jest więc wyborczy Pana Szewczyka.
Zapraszam nie koniecznie że względu na poglądy a na kulturę polityczną naszego włodarza. Dodatkowo ma dzisiaj być obecna pani manager ośrodka zdrowia w Ciepielowie. 

 


	

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam szukać nieprawidłowości

Nasza ankieta

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach 22:00 - 6:00 na terenie każdej gminy w powiecie?

98 Komentarzy

  • A w jaki sposób ten Pan zwyzywał burmistrza?Byłeś tam anonimie co masz takie informacje?A sam Szewczyk kulturą nie grzeszy.

  • My byliśmy na tym samym spotkaniu? Nie padły żadne inwektywy pod adresem burmistrza, ale jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 1. Ulikowski i jego “małpki” kandydaci do rady gminy nie mają konkretnego planu działania co mogliby zrobić pożytecznego dla naszej gminy. Ulikowski potrafi tylko oczerniać i obrabiać dupe wszystkim poczynając od sprzątaczki poprzez nauczycieli, urzędników i burmistrza. Myślę że nikt nie chciałby tak chamskiego gospodarza. spójrzcie na inne komitety wyborcze np. w sąsiednich gminach tam nikt tak nikogo nie oczernia jak Ulikowski wszystkich wkoło.

   • Skoro jedni rzucają gównem to druga strona czym? Ciąganie dyrektorek i pracowników Urzędu Gminy po takich spotkaniach jest w porządku ? Poziom wypowiedzi i chamskie ataki obecnego Burmistrza też ma wiele do życzenia. Kto był to widział jak było.

  • chamski to jest szewczyk, pokazal klasę i kulturę 🤣 jak się dupa pali to się obnaża prawdziwe oblicze 🙂

  • Chamski to jest Szewczyk wchodząc na nie swoje zebrania że swoją świtą i awanturując sié tam.Ulikowski to stanowczy, spokojny i kulturalny człowiek.

 2. Pan Ulikowski i jego komitet ma wiele do zaproponowania tylko ludzie niektórzy są zaślepieni P. Szewczykiem. Oni przynajmniej rozmawiaja z mieszkańcami nie jak obecni włodarze siedzą na stołkach w gminie..

  • Nikt jeszcze atakiem nie osiągnął wiele. O wiele lepiej byłoby pójść na zebranie,przedstawić swój program a nie atakować. Odbiorcy nie chcą zniżać się do tego poziomu. Taka sugestia dla stron.

 3. Oferujecie szacunek do drugiego człowieka, a właśnie pokazujecie swoją prawdziwą twarz. Pan Szewczyk wiele zrobił dla gminy, może za wiele skoro nie potraficie tego docenić.

 4. Wystarczy zobaczyć ile Pan Burmistrz Ciepielowa zrobił dla nas i naszej gminy Ciepielów. Proponuję zrobić sobie wycieczkę po sąsiednich gminach i ocenic ile jest zrobione u nich, a ile w naszej gminie Ciepielowie. Za wszelką cenę chcą naruszyć dobre imię Pana Burmistrza Artura Szewczyka.

 5. pan szewczyk sam sobie to dobre imię popsuł takim właśnie zachowaniem. Mam nadzieję, że osoby, które do końca nie wiedziały na kogo głosować a byli świadkami tej “kultury” teraz mają odpowiedź

 6. POZ – podstawowa opieka zdrowotna, a ludzie oczekują żeby pracowało tam kardiochirurdzy…. Śmietanka KW pana Marcina nie wszyscy ale jednak to ludzie bez wykształcenia co nigdy pracy nie podjęli, a mają najwięcej do powiedzenia.. a prawda jest taka że kura która dużo gdaka mało jajek daje.. To że obecny burmistrz ma oschle podejście do ludzi i twarde jaja trudno nie o to chodzi w byciu włodarzem żeby być miekim fiu… robiony. Robi robotę i to mi wystarczy. Porównajci gminy sąsiadujące, a nasza. Dziękuję nie pozdrawiam nowych kandydatów do koryta.

 7. Cudowny Artykuł jak widzę po interpunkcji i innych błędach napisał to jakiś dzieciaczek. Skoro wasz „Komitet Ulikowskiego” jest taki wspaniały to dlaczego na każdym kroku próbujecie oczernić Pana burmistrza. Coś bardzo podobnego było kadencję temu gdzie to Pan Paweł J. Próbował oczerniać Pana Szewczyka czym aby się ośmieszył, działając w taki sam sposób tylko się ośmieszacie. Burmistrz zrobił wiele dobrego dla każdej wsi czemu tego nie widzicie? Nowa remiza w Bąkowej, świetlica na Bielanach, odnowienie remizy w Łaziskach, place zabaw na każdym rogu naszej gminy, drogi, odnowienie szkół, przeróżne dotacje i dużo więcej myślicie że to wszystko samo przyszło.
  Za SZEWCZYKIEM!!!!

 8. Czy mieszkańcom gminy nie przeszkadza to że burmistrz Ciepielowa ma zarobki na poziomie prezydenta Warszawy? Jest na tyle bezczelny że latarnie w gminie często świecą się tylko pod jego domem. Nagle tyle nowych inwestycji, akurat podpisanych przed samymi wyborami. Może zamiast setnego placu zabaw, fontanny, muszli koncertowej sprowadzić do gminy jakąś firmę żeby ludzie mieli prace. Tyle że znajomi Pana Szewczyka akurat ją mają, towarzystwo wzajemnej adoracji które ustaliło sobie zarobki jak w stolicy. Pan burmistrz poczuł sie jak władca. Czas na zmiany.

 9. Pragnę się zgodzić z komentarzem wyżej, faktycznie Pan Burmistrz może jest czasem oschły i nie daje sobie wejść na głowę ale swoją funkcję spełnia bardzo dobrze. Może przestańmy patrzeć kogo lubimy a kogo nie tylko wybierzmy dobrze dla naszej gminy. Mimo że nie przepadam za Panem Szewczykiem prywatnie to jako Burmistrza bardzo go szanuję i uważam że zrobił dla nas bardzo dużo dobrego.
  Ja także stawiam na Szewczyka!

  • Nikt nie zarzuca panu Szewczykowi, że mało robi. Zrobił bardzo dużo, tylko szkoda, że nie uwzględnia w tych pracach realnych potrzeb mieszkańców. Brak mu szacunku do ludzi i dialogu z nimi. Tylko Jago pomysły są dobre i realizowane.

 10. Nie ma co zazdrościć tylko wziąć się do pracy tak jak Pan Burmistrz , bardzo dużo zrobił nie tylko w ostatnich latach ale w każdej swojej kadencji,trzymamy kciuki za Pana Artura!!!

 11. ja jestem za Szewczykiem. może i biega z partii do partii, ale po to aby pozyskiwać dofinansowania. wie jak się poruszać w świecie polityki i jak dostać dofinansowanie. która podstawówka ma swój basen … która w PL… największy hejt spada od tych co mają wybujałą wyobraźnie. bardzo dobrze zatńczył z nauczycielami, którzy wystawiają oceny po nazwisku, bądź znajomości którzy uważają Elite Ciepielów a dzieci z pobliskich wiosek mają za nic. Nareszcie docenił matematyczkę która deFakto ledwo mi dwa stawiała , teraz mam wykształcenie większe od niej. dobra zrobił selekcję. bravo. on jeden nadaje się na to stanowisko. Gardzienice za Szewczykiem

  • matematyczka ma powrócić po wygranych wyborach na stanowisko dyrektora szkoły w Ciepielowie, powrócić ma też najlepsza nauczycielka plastyki na stanowisko dyrektora przedszkola w Wielgiem, ale kolesiostwa przecież nie ma

  • Pan Szewczyk miał i ma ludzi za nic,jest butny i arogancki i właśnie to pokazuje na owych spotkaniach.

 12. Nikt jeszcze atakiem nie osiągnął wiele. O wiele lepiej byłoby pójść na zebranie,przedstawić swój program a nie atakować. Odbiorcy nie chcą zniżać się do tego poziomu. Taka sugestia dla stron.

 13. Które dzieciaki z wiejskich gmin zwiedzają świat za free? Czemu tego nie mówicie? Chamskie teksty i płatne artykuły nie zasłonią faktów. Gmina wygląda naprawdę dobrze na tle innych…

 14. Nasz gmina dzięki Panu Szewczykowi wygląda cudownie jest dużo atrakcji dla dzieci szkoły wyglądają lepiej niż w większych miastach. Zostaje z Szewczykiem i jestem Wdzięczna

 15. Ludzie zamiast się cieszyć że jest konkurencja, że można by zrobić jakąś debatę, zadać trudne pytania, to są jak jacyś fanatycy Pana Burmistrza.

 16. Mamy w gminie basen z którego mieszkańcy nie mogą korzystać.
  Mamy mnóstwo placów zabaw które stoją puste.
  Mamy piękny ośrodek zdrowia w którym trudno się leczyć, bo zwalniani są lekarze przychylni pacjentom.
  Mamy ledowe oświetlenie które prawie się nie świeci (no może poza ulicą gdzie mieszka pan Szewczyk, tam sie często świeci)
  Mamy klub piłkarski ze stadionem na który zabrakło pieniędzy z gminy pomimo ogromnego budżetu na promocje tejże gminy.
  Mamy wsie w których nie ma asfaltu chociaż w innych był już zmieniany po dwa razy.
  No i mamy pana Artura Szewczyka, burmistrza pięciotysięcznej gminy który zarabia prawie 25 tysięcy miesięcznie, tyle co prezydent Warszawy. Który utrudnia na wszystkie sposoby spotkania konkurencji z mieszkańcami.
  Mamy ogromne bezrobocie, w ostatnich latach nie sprowadzono do gminy żadnego biznesu.
  Nie wszystko jest takie kolorowe.
  Nie wszystko jest takie kolorowe.

 17. Może gdyby opozycja od siedmiu boleści nie wystartowała spod szyldu szymcia płaczka to zastanowił bym się nad potraktowaniem jej serio. Prędzej piekło zamarźnie niż na kogoś z tej bandy zagłosuję