BOM Mazowsza – głosuj na naszych!Czas czytania: 2 min.

Przekazujemy apel burmistrza Lipska.

Szanowni Mieszkańcy! Pokochajcie kulturę Mazowsza!

Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko oraz Pan Łukasz Potrząsaj – mają dla Państwa miłą wiadomość. Możecie pomóc w zorganizowaniu wycieczek dla dzieci ze szkół podstawowych – głosujcie online na projekt nr 239 “Promowanie wojewódzkich instytucji kultury wśród mieszkańców z południa województwa mazowieckiego” w Budżecie Obywatelskim Mazowsza!

Ten projekt to przede wszystkim szansa na wycieczki do Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie dla wszystkich dzieci ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Lipsko oraz dla 50 osób (dzieci i opiekunów) z pozostałych gmin z terenu powiatu lipskiego. To także promocja kultury wśród najmłodszych i budowanie ich wrażliwości artystycznej.

Dlaczego warto głosować?

To unikalna okazja, aby dzieci z naszego regionu mogły zobaczyć spektakle w prestiżowym warszawskim teatrze. Dzięki temu projektowi najmłodsi mieszkańcy naszego regionu będą mogli poznać świat teatru i doświadczyć na żywo magii sztuki. Poza tym projekt jest bezpłatny dla uczestników, a głosowanie jest proste i zajmuje tylko chwilę.

Jak głosować?

Wejdźcie Państwo na stronę https://bom.mazovia.pl/#header . Następnie kliknijcie przycisk “Głosuj Online”, zapoznajcie się z zasadami głosowania i kliknijcie „Rozpocznij głosowanie”.

Do wykonania są 3 proste kroki (uzupełnić krótki formularz, potwierdzić oświadczenie, wyszukać projekt 239 Promowanie wojewódzkich instytucji kultury wśród mieszkańców z południa województwa mazowieckiego) a potem zostaje już tylko potwierdzić swój głos.

Głosowanie trwa do 23 czerwca 2024!
Razem możemy sprawić, aby kultura stała się bardziej dostępna dla dzieci z południowego Mazowsza!

Więcej o projekcie przeczytacie Państwo na stronie: https://bom.mazovia.pl/projekt/1918#project-preview-overlay
Regulamin głosowania https://bom.mazovia.pl/wszystko-o-budzecie/glosowanie,34

Państwa głos ma znaczenie! Razem możemy zrobić coś wspaniałego dla dzieci i dla naszego regionu! Prosimy udostępniajcie i zachęcajcie do głosowania!

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.