Biedronka sklepem całodobowym? Tak!
Biedronka wydłuża godziny otwarcia swoich sklepów. To reakcja na zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Od 2 kwietnia sklepy sieci Biedronka w całej Polsce będą czynne w godzinach 6.00-24.00. W dniach 7-10 kwietnia sklepy Biedronki będą czynne przez całą dobę.

Biedronka wprowadza zmiany, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych.

Od 1 kwietnia w sklepie może przebywać w danym momencie trzy razy więcej klientów niż jest w nim kas lub stanowisk do płacenia (w tym samoobsługowych). Liczba ta dotyczy wszystkich kas, nie tylko czynnych w danym czasie.

W przypadku sklepów sieci Biedronka, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowane informacje mają być także dostępne bezpośrednio w placówkach.

Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort.

– powiedział Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*