Biblioteka w Rzeczniowie laureatką konkursu „Re-Animuj się!”!Czas czytania: < 1 minutę

Gminna i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rzeczniowie laureatką konkursu „Re-Animuj się!” organizowanego przez Stowarzyszenie LABiB.

 

Do udziału w piątej edycji konkursu zgłosiło się aż 118 bibliotek z całej Polski. Nagrody – warsztaty z Ambasadorami LABiB – trafią do 21 bibliotek, które przesłały najciekawsze zgłoszenia.

Biblioteka w Rzeczniowie skorzysta z warsztatu: KREATYWNY BIBLIOTEKARZ – CZYLI JAK PRZYCIĄGNĄĆ RODZICÓW Z DZIEĆMI DO BIBLIOTEKI.

Warsztat poprowadzi Paweł Dobrzelecki – Bibliotekarz, trener, animator, absolwent IBiIN Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów podyplomowych zarządzanie w kulturze na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od początku swojej pracy zawodowej związany z Miejską Biblioteką Publiczną w Zabrzu, w której przeszedł przez wszystkie szczeble bibliotecznej hierarchii. Obecnie pełni obowiązki Zastępcy Dyrektora. Miłośnik alternatywnych form edukacji, koordynator oraz inicjator wielu projektów realizowanych w bibliotece. Ogólnopolski Bibliotekarz roku 2018.

Kiedy: 2 lipca 2020 r.

Miejsce: Gminna i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rzeczniowie, Filia Biblioteki w Pasztowej Woli „POD ZŁOTYM NAPARSTKIEM”.

Źródło: Gminna i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rzeczniowie.

Nasz sondaż. Zagłosuj

Tak z ciekawości pytanie :)
Czy wybralibyście twórcę i naczelnego MojeLipsko.info na swojego wójta/burmistrza?

wspieraj nas cyklicznie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.