Będzie nowy kompleks sportowo-rekreacyjny!Czas czytania: < 1 minutę

7 kwietnia br. Wójt Gminy Ciepielów Artur Szewczyk podpisał umowę na dofinansowanie (179,040 zł) ze środków Unii Europejskiej budowy mini kompleksu sportowo-rekreacyjnego w miejscowości Świesielice.

W ramach inwestycji ma zostać wybudowana ogólnodostępna, infrastruktura sportowo-rekreacyjna składająca się z wielofunkcyjnego boiska sportowego o nawierzchni ze sztucznej trawy, placu do ćwiczeń z wykorzystaniem masy własnego ciała – street workout, siłowni zewnętrznej, placu zabaw dla dzieci oraz ze strefy rekreacyjnej z zamontowanym zewnętrznym betonowym stołem do ping ponga oraz stołu do gier w szachy, które posłużą mieszkańcom do amatorskiego uprawiania sportu i rekreacji na świeżym powietrzu.

Z procedurą przetargową wstrzymujemy się czekając jeszcze na rozpatrzenie wniosków o dofinansowanie budowy bliźniaczych kompleksów sportowo – rekreacyjnych w miejscowościach: Chotyze, Stary Ciepielów, Wielgie, Pcin i Kałków.

– napisał na swoim blogu Wójt Gminy Ciepielów Artur Szewczyk.

Wartość kosztorysowa inwestycji wynosi 459,079 zł.

Źródło Artur Szewczyk – Blog Wójta Gminy Ciepielów; Artur Szewczyk.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

MojeLipsko.info niebawem zacznie korzystać z możliwości płatnych artykułów. Jaka kwotę miesięcznie jesteś w stanie przeznaczyć na pełen dostep do portalu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.