Auto wypadło z drogi!Czas czytania: < 1 minutę

Wypadek w miejscowości Niemieryczów (gm. Chotcza).W dniu 16 lutego 2022 roku ok. godziny 7:15 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Lipsku wpłynęło zgłoszenie o wypadku pojazdu osobowego w miejscowości Niemieryczów, gm. Chotcza.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej stwierdzono, że kierująca pojazdem marki renault na drodze powiatowej 1913W zjechała z drogi, a samochód otarł się o drzewo lądując na pobliskim polu na lewym boku. Autem podróżowało dwie osoby które opuściły pojazd o własnych siłach.Pierwsze działania ratownicze podjęła jednostka OSP Chotcza z KSRG. Po przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdzono, że poszkodowana została kierująca pojazdem, natomiast pasażerka nie doznała żadnych obrażeń. Działania straży pożarnej polegały m. in. na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP osobie poszkodowanej, odłączeniu zasilania instalacji elektrycznej w pojeździe, pomoc policji w kierowaniu ruchem drogowym oraz uprzątnięciu resztek powypadkowych.

W działaniach ratowniczych brały udział: zastępy straży pożarnej z KP i JRG Lipsko, OSP z Chotczy i Tymienicy, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Źródło: KP PSP w Lipsku.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.