Audyt w gminie Solec nad WisłąCzas czytania: < 1 minutę

Nowo wybrana Burmistrz Solca, pani Małgorzata Szymańska zarządziła audyt w gminie. Jak nas poinformowała, wyniki audytu zostaną opublikowane.

Podobnych audytów nie zlecały w tym roku okoliczne miasta, takie jak Kozienice, gdzie jest nowy burmistrz.

Podobnie było w Iłży – również zmienił się burmistrz i również po poprzedniku nie zamówiono audytu.

Audyt, jednak nie po zmianie wójta zamówiła gmina Przyłęk z powiatu zwoleńskiego. Umowa została zawarta w lutym tego roku i obejmuje okres jednego roku.

Audyt zamówił też Ciepielów.

Gmina Solec nad Wisłą zamówiła audyt za niebagatelną sumę 50 tysięcy i 799 złoty.

Okres pracy audytora to niecałe dwa miesiące.

Pani Burmistrz poinformowała, jak wspomnieliśmy, że audyt zostanie opublikowany.

Liczymy na to!

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać

Nasza ankieta

Jak często korzystasz z Paczkomatów?

6 Komentarzy

  1. Rozwalanie ścian w urzędzie, majówki i zabawy. Na nowym faceboku gminy bo ten stary śmierdział poprzednikiem, tylko zapowiedzi imprezy i podsumowania imprezy, albo plakat o kolejnej imprezie albo relacja imprezy.No i teraz ten audyt za 50 tys !!! za 2 miesiące pracy brawo, nie ma ważniejszych wydatków w tej gminie? Ciekawe czy tak łatwo wydaje swoje prywatne pieniądze ?

    • Bo pewnie za byłego burmistrza imprez nie było? 10 lat i cóż z tego – są wioski gdzie nic nie ma i nic się nie zadziało a teraz miesiąc urzędów nowego burmistrza i już wielkie problemy …może rozliczmy starego ,bo tablica marmurowa na budynku urzędu do czegoś zobowiązywała…jak to się mówi, marmury to się po śmierci stawia a nie za życia i sam się nie chwal niech cie ludzie pochwalą

  2. Czy w tej Gminie mieszkają […] ludzie niż w pozostałych? Nie. Tylko dlaczego po nie korzystają z własnego rozumu? Pozostała tylko irytacja, że remontują gabinet, szambo wywaliło, kanalizacji nie ma, a obiecana rehabilitacja miała być od maja. Cóż, Polak na zagrodzie.. Teraz niech zgasi peta, zapnie pasy i siedzi cicho. I to na tyle.

  3. Na debacie jasno Pani powiedziała, że będzie chciała aby filia rehabilitacji ruszyła przed końcem roku. To proszę nie wymyślać, że w maju. To nie jest sprawa do wykonania z pomocą czarodziejskiej różdżki. Dajmy po urzędować. A audyt popieram, po co ma ktoś odpowiadać za poprzedników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.