30. Finał WOŚP – GRAMY W SIENNIE!Czas czytania: < 1 minutę
Listen to this article

Już 30 stycznia 30. Finał WOŚP.

Jak co roku w Siennie wolontariuszami będą niezawodni harcerze z V Drużyny oraz dzieci i młodzież na co dzień uczestnicząca w zajęciach Gminnego Ośrodka Kultury w Siennie. Z okazji Jubileuszu, mieszkanki gminy Sienno przyłączyły się akcji dziergania 30-metrowego szalika z czerwonej włóczki organizowanego przez Sztab Lipsko – ich dziełem jest około 6m szalika. Przekazane zostały również przedmioty na licytację w Lipsku. Dla osób, które na swojej drodze nie spotkają wolontariusza, a chciałyby wesprzeć WOŚP, została umieszczona puszka stacjonarna w Delikatesach Centrum. Pieniążki można wpłacać również do E-SKARBONKI specjalnie uruchomionej na ten cel: https://eskarbonka.wosp.org.pl/6g2r1a

Na rynku w Siennie stanie namiot tak jak w roku ubiegłym. Podczas 30. Finału WOŚP w namiocie będzie można kupić ciasta, pierogi, chruściele i rękodzieło specjalnie przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy, a także gadżety WOŚP i wiele innych. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na WOŚP!

W ubiegłym roku w Siennie zebrano 7093,31 zł – organizatorzy liczą na pobicie tego wyniku i deklarują, że będą GRAĆ DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!

Źródło: Anna Ziętala.

Zagłosuj w naszej ankiecie!

Czy Burmistrz Ciepielowa postępuje według Ciebie poprawnie używając gminnego hasła w swoim komitecie wyborczym?

Czy według Ciebie takie działania to sprawiedliwe i uczciwe zasady walki wyborczej?
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.