Zmarła Anna Wodecka – wybitna harcmistrzyni i działaczka turystyczna



Czas czytania: < 1 minutę

Zmarła Anna Wodecka – wybitna harcmistrzyni i działaczka turystyczna. Pogrzeb odbędzie się 15 lutego o godzinie 13:00 w Lipsku.

Informujemy o śmierci Anny Wodeckiej, zasłużonej harcmistrzyni związanej ze Związkiem Harcerstwa Polskiego (ZHP) oraz Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym (PTTK). Jej odejście to wielka strata dla społeczności harcerskiej i miłośników turystyki.

Życie poświęcone służbie i pasji

Anna Wodecka przez wiele lat aktywnie działała na rzecz rozwoju harcerstwa w regionie lipskim. Była nie tylko wychowawczynią młodzieży, ale także promotorką wartości takich jak patriotyzm, odpowiedzialność i szacunek dla przyrody. Jej zaangażowanie w działalność ZHP oraz PTTK przyniosło wiele korzyści lokalnej społeczności, a jej praca była wielokrotnie doceniana przez współpracowników i wychowanków.

Wspomnienia lokalnej społeczności

Wpis opublikowany przez Hufiec ZHP Lipsko na Facebooku podkreśla wyjątkowy charakter Anny Wodeckiej. Była osobą pełną energii, otwartą na potrzeby innych i zawsze gotową do niesienia pomocy. Jej wkład w rozwój harcerstwa oraz turystyki krajoznawczej pozostanie niezapomniany.

„Straciliśmy nie tylko wybitną instruktorkę, ale przede wszystkim przyjaciółkę, która inspirowała nas swoim życiem i postawą” – napisano w pożegnaniu.

Dziedzictwo, które trwa

Anna Wodecka pozostawiła po sobie bogate dziedzictwo. Jej praca z młodzieżą oraz działania na rzecz promocji turystyki będą kontynuowane przez tych, których inspirowała. Jej życie jest dowodem na to, jak wielką różnicę może zrobić jedna osoba, która z pasją i zaangażowaniem poświęca się służbie innym.

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać




Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.