Utraciłeś pracę? Lipsko pomaga!
#JESTEŚMYRAZEM W WALCE Z COVID-19.

Bezpłatne porady prawne dla osób zagrożonych utratą pracy i/lub osobom, które utraciły pracę ze względu na stan epidemii COVID-19.

Dzięki pomocy finansowej z budżetu Marszałka Województwa Mazowieckiego udzielonej w odpowiedzi na wniosek złożony w ramach naboru ofert na realizację zadań publicznych w celu przeciwdziałania COVID-19 w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne” Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Lipsko realizuje projekt „JESTEŚMYRAZEM W WALCE Z COVID-19”.

W ramach projektu możecie Państwo skorzystać z darmowej pomocy prawnej. Poradnictwo prawne prowadzone jest z myślą o mieszkańcach gminy Lipsko zagrożonych utratą pracy i/lub osobom, które utraciły pracę ze względu na trwający stan epidemii COVID-19.

Z bezpłatnego poradnictwa możecie Państwo skorzystać kontaktując się z nami na adres mailowy: poradyprawne@onet.pl lub pod numerem telefonu: (48) 787 343 877

Informacje w sprawie możliwości skorzystania z porady prawnej można uzyskać pod numerem telefonu: (48) 37-84-133

Porad udzielają specjaliści z dziedziny prawa zaangażowani w realizację projektu. Z oferty bezpłatnego poradnictwa prawnego możecie Państwo korzystać do 14 września 2021 r.

W ramach projektu możecie Państwo również bezpłatnie otrzymać podstawowe środki ochrony osobistej tj. maseczki wielokrotnego użytku oraz płyny dezynfekcyjne. Ilość środków jest ograniczona a ich dystrybucja będzie prowadzona do czasu rozdysponowania wszystkich zakupionych środków ochrony osobistej wśród mieszkańców Miasta i Gminy Lipsko.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Lipsku.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*