Ratownik medyczny zmarł w szpitalu po tym, jak został zaatakowany nożem przez agresywnego pacjenta. Do tragicznego zdarzenia doszło w Siedlcach.
Krajowa Izba Ratowników Medycznych poinformowała, że 27 stycznia 2025 roku o godz. 17:00 odbędzie się hołd dla tragicznie zmarłego ratownika medycznego. Mężczyzna został zaatakowany przez agresywnego pacjenta i zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.
Do akcji dołączyła Państwowa Straż Pożarna z apelem na swoim profilu społecznościowym.
W związku z tragicznymi wydarzeniami, które miały miejsce w Siedlcach w sobotę, 25 stycznia 2025 roku, oraz apelem Krajowej Izby Ratowników Medycznych, apelujemy do wszystkich o uczczenie pamięci Zmarłego.
W poniedziałek, 27 stycznia, o godzinie 17:00 we wszystkich jednostkach PSP włączmy sygnały świetlno-dźwiękowe
, aby wspólnie oddać hołd ratownikowi, który odszedł na wieczną służbę.
Zachęcamy również jednostki OSP do włączenia się w akcję i uczczenia pamięci Zmarłego w ten szczególny sposób.
Jego poświęcenie, odwaga i służba na rzecz innych pozostaną w naszej pamięci na zawsze.
Cześć Jego Pamięci!
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis