Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i/lub usuwania wpisów.

Nawigacja po forum

Idiot(k)a za kierownicą w Lipsku!

Cytat

Serdecznie nie pozdrawiam kierowcy Forda, który dziś (tj. 26 lutego - piątek) około godz. 17:30 na przejściu dla pieszych między ulicami Zwoleńską, Iłżecką i Rynek w Lipsku prawie potrącił 3 osoby, które przepisowo przechodziły przez przejście dla pieszych.

Zdaję sobie sprawę, iż można by było to wytłumaczyć, że pieszy wtargnął na przejście, albo że nie widział.

Problem w tym, iż piesi przechodzili od strony ul. Iłżeckiej w stronę ul. Rynek, a kierowca jechał w kierunku Zwolenia, więc nie ma mowy o wtargnięciu.

Jeśli chodzi o to, że nie było widać, to też odpada, gdyż słychać było jak kierowca w ostatniej chwili dodaje gazu, więc doskonale widział pieszych.

Niestety nie udało mi się zapamiętać numerów rejestracyjnych, na szybko tylko zapamiętałem, że był to siwy/srebrny Ford o początku numerów rejestracyjnych WLI 21***...

Jeśli czyta to kierowca samochodu, który jechał za tym Fordem i zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, zapamiętał całe numery rejestracyjne tego samochodu, jak i jego model, bardzo proszę o informację.

Mając komplet tablic rejestracyjnych z chęcią zgłoszę sprawę na Policję.

Co do osoby, która to popełniła...

Gdyby piesi nie zatrzymali się na środku jezdni, potrąciłbyś 3 osoby i poważnie ich połamał. Życzę ci, by karma ci oddała to, co zrobiłeś.

K.

Dodane pliki:
  • potracenie-pieszego.jpg