Człowiek będzie mógł myślami sterować telefonem, komputerem, a może w przyszłości nawet telepatia.
W zeszłym roku amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków wydała firmie zgodę na przeprowadzenie pierwszej próby przetestowania implantu na ludziach.
W badaniu wykorzystano robota do chirurgicznego umieszczenia implantu interfejsu mózg-komputer (BCI) w obszarze mózgu kontrolującym zamiar ruchu – przekazywał Neuralink.
Musk na swoim profilu na platformie X poinformował, że pierwszy implant Neuralinku nosi nazwę Telepatia.
Umożliwia sterowanie telefonem lub komputerem, a za ich pośrednictwem niemal każdym dowolnym urządzeniem, poprzez samo myślenie” – opisuje implant Musk.
KACZOR […]!!!JEGO WINA ŻE MUSK NAS CZIPUJE
WY WSZYSCY PISOWCY OBYSCIE […] I DALEJ BEDZIECIE WIERZYC ZE PIS NAS URATUJE!!!! TYLKO LEWICA.! NIEPOZDRAWIAM!!
ZEBY CIEBIE[…]! KOCHAM KACZYŃSKIEGO
Ludzie… OGARNIJCIE SIĘ WSZYSCY!!! OBUDŹCIE SIĘ!!! PRZEJRZYCIE NA OCZY!!! To wszystko wina Tuska, czy ktoś słyszał o takich akcjach za Kaczyńskiego??? NIE WYDAJE MI SIĘ!!!!
Kaczynski nas z unii chcial wyprowadzic!
Szkoda ze tego nie robił