Kurs Przedmałżeński w Parafii św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach



Czas czytania: < 1 minutę

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach (dekanat lipski) zaprasza narzeczonych na Kurs Przedmałżeński, który odbędzie się 11–12 kwietnia 2026 roku. To wyjątkowa okazja dla par planujących ślub, by nie tylko dopełnić formalności, ale przede wszystkim pogłębić relację i lepiej przygotować się do wspólnej drogi życia oraz sakramentu małżeństwa.

Kurs to nie rutynowa procedura, lecz czas refleksji i formacji. Narzeczeni mają szansę lepiej się poznać, zrozumieć siebie nawzajem oraz umocnić więź przed najważniejszym krokiem. Spotkania w parafii Pawłowice  obejmują wykłady, warsztaty i modlitwę, co pomaga w świadomym wejściu w małżeństwo.

Szczegóły organizacyjne

W diecezji radomskiej takie kursy kładą nacisk na tematy jak miłość, rodzicielstwo czy prawne aspekty małżeństwa. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie niezbędne do ślubu kościelnego. To inwestycja w trwałe i szczęśliwe małżeństwo – zachęcamy pary z okolicy do skorzystania!

Wspieraj MojeLipsko – pomóż nam się rozwijać




Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.